Aktuální novinky

V nové aktualizaci produktu Adobe Reader se objevila chyba se zobrazováním diakritiky. Tento problém se projevuje také u některých uživatelů našeho systému, kteří pro export dat používají uvedený produkt.

 

V červenci jsme zaznamenali řadu problémů s exportem dat z aplikace ORBtrack do programu MS Excel. Důvodem těchto problémů je nové nastavení zabezpečení a blokování příloh stahovaných z internetu ve formátu MS Excel obsažené v posledních aktualizacích produktu MS Office.

Tankovací karty EuroOil - možnost importu photo

Zákazníci použivající karty EuroOil od společnosti Čepro a.s. si nyní mohou data z tankovacích karet jednoduše importovat do systému ORBtrack na našem portálu pro správu vozového parku - orbtrack.eu. Lze tak jednoduše vyhodnocovat spotřebu vozidel a další náklady na provoz vozového parku.

Mobilní aplikace ORBtrack pro Android a iOS photo

Nově nabízíme komfortnější přístup k datům z vozidel také přes novou mobilní aplikaci ORBtrack.eu určenou pro přístup z mobilních zařízení používajících operační systémy Android nebo iOS.

Novou součástí zařízení systému ORBtrack je nyní také bezpečnostní víčko nádrže. Díky němu má uživatel našeho systému dokonalý přehled o manipulaci s pohonnými hmotami. Bezpečnostní víčko je spojeno s palubní jednotkou našeho systému, která on-line přenáší informace o otevření/zavření víčka nádrže.