O společnosti Orbcomm

Pomocí našeho portálu Orbtrack pomáháme našim klientům se správou vozového parku.

Důležitou náplní naší činnosti je poradenství a identifikace potřeb našich zákazníků. Naším cílem není jednorázový prodej či dodávka zařízení či služby, ale dlouhodobý partnerský vztah se zákazníkem.

O společnosti

Historie společnosti

Společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o. byla založena v roce 1999. Od svého založení se pohybujeme v oblasti satelitní komunikace, GPS technologie a softwarových řešení v oblasti dopravy.

Naši zákazníci

Chceme také zajistit našim zákazníkům informace, na základě kterých se mohou rychle orientovat a přijímat efektivní rozhodnutí. Takovým způsobem můžeme být nápomocni zejména v oborech jako je logistika, spedice, doprava, distribuce apod. Neméně důležitou je oblast servisních služeb.

Naše zázemí

Díky dobrému zázemí a flexibilním pracovníkům jsme schopni se přizpůsobit potřebám našich zákazníků tak, aby jakákoliv dodávka či servisní zásah nenarušil jejich vlastní podnikatelskou činnost.

Portál Orbtrack

Provozujeme portál orbtrack.eu, který umožňuje našim zákazníkům kontrolovat a spravovat jejich vozový park. Aby měli dokonalý přehled o svých vozidlech, dodáváme do nich GPS zařízení včetně dalšího příslušenství. Díky technologii GPS a datovému přenosu GPRS jsou vozidla pod trvalým dohledem. A tím to pouze začíná.

Portál Orbtrack
Neustále aktualizace

Neustálé aktualizace

Systém Orbtrack neustále vyvíjíme, abychom zajistili co možná nejlepší služby pro naše klienty.

Dlouhodobé cíle našeho vývoje

  • Další snižování nákladů na provoz vozových parků našich klientů
  • Zvyšování operativnosti a flexibility
  • Omezení administrativy spojené s provozem vozového parku
  • Snižování času, který musí klient nad správou parku strávit
  • Snižování rizik nehod a klizí s dopravními předpisy
  • Efektivní správa vozů (servisní intervaly, STK)

Naše reference

Zařízení systému ORBtrack jsme za dobu naší činnosti nainstalovali již do více než 10 000 vozidel a strojů u stovek našich zákazníků z ČR a SR. Konkrétní reference z Vašeho oboru na vyžádání rádi poskytneme.

Názory našich klientů

Placeholder uživatele

Roman

Proč nemáte jako já v podnikové dodávce sledování vozidla. Nejenom proti krádeži, ale vidíte kde v jaký moment řidič je, přesně kdy kam jel a projel a v kolik hodin atd atd. Pominu-li knihu jízd, na které všichni pěkně sereme. Ani byste nevěřili, jak se zefektivní a urichlí všechny přepravy a minimalizují soukromé zajížďky.

Placeholder uživatele

Radek

S Orbcommem je super spolupráce. Všechno nainstalovali a nastavili. Zaškolili nás jak systém používat. Od té doby klesly náklady na provoz i o třetinu. Mít takhle o všem přehled je fakt pecka!

Placeholder uživatele

Petr

Musím říct, že pořízení fakt nelituju. Jak systém tak komunikace a spolupráce jsou na špičkové úrovni. Řidiči si nejezdí kde chtějí a o všem mám mnohem větší přehled. A to ani nemluvím o ušetřeném času s papírováním...