Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Efektivní správa vozového parku

Využijte data ze systému ORBtrack naplno a snižte náklady na provoz vozového parku až o 25%

Dokonalý přehled o činnosti a stavu vozového parku

Pro každého správce vozového parku je klíčové znát stav a polohu kde se aktuální vozidlo nachází.  Díky naší aplikaci ORBtrack mají dispečeři okamžitý přehled o tom, jaký je stav jeho PHM, jakou rychlostí jede, zda cesta ubíhá dle plánu. Správce také dostane informace o tachografu a zajištění vozidla v souladu s právními předpisy České Republiky.

S naší aplikací je sledování vozidel přehledné, rychlé a jednoduché. Ať už monitorujete zemědělské stroje, stavební stroje, pracovní stroje nebo autobusy. Vše jednoduše a on-line.

Sledování spotřeby PHM

Systém umožňuje import dat o tankování z více než 20 typů tankovacích karet a výdejních systémů PHM našich zákazníků. Mějte náklady na PHM pod kontrolou díky aplikaci ORBtrack.

Automaticky generovaná Kniha jízd

S aplikací ORBtracko již nemusíte složitě vypisovat knihu jízd. Dle zaznamenaných dat automaticky vygenerujeme knihu jízd. Aplikace doplní datum, místa kudy vozidlo jelo a vše přehledně exportuje do PDF dokumentu. V případě potřeby je také možné do knihy jízd zasáhnout manuálně a upravit jakékoli období např. v případě, že v tuto dobu nebyl monitoring vozidel aktivní.

header-image

Nástroj pro správu vozového parku

Užitečným nástrojem pro správu vozového parku je přehled o zadaných událostech spojených s provozem vozidel (STK, servisní intervaly apod.). Systém automaticky monitoruje nadcházející události a včas na ně upozorní nejen v aplikaci ORBtrack, ale také formou emailu nebo SMS zprávou. Stejnou funkci lze využít také pro řidiče a získat tak informace o platnosti řidičských oprávnění, lékařských prohlídek apod.

Další funkce

Aplikace ORBtrack je otevřená platforma, která umožňuje rozšíření i o další funkce. Nabízíme předem definovanou škálu funkcí, ale jsme otevření individuálním požadavkům zákazníka.

  • automatické generování cestovních náhrad
  • výkazy a reporty o provozu flotily vozidel za vybrané období
  • rozúčtování nákladů na provoz vozidel
  • automaticky generované Záznamy o provozu vozidel (Stazky)
  • vyhodnocení stylu jízdy řidičů a mnohé další