Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

GPS Sledování vozidel

Dodáváme systémy pro on-line sledování vozidel. Na základě specifikace Vašich požadavků vybereme z naší nabídky nejvhodnější hardware (palubní jednotky - GPS lokátory a konfiguraci jejich příslušenství) do vozidla a v návaznosti na to také software pro vyhodnocování dat z vozidel.

header-image

GPS lokátory

Součástí našeho systému Orbtrack jsou:

  • Kniha jízd
  • Výkazy o provozu vozového parku
  • Identifikace řidičů
  • Služební/soukromé jízdy
  • Kontrola příjezdů a odjezdů vozidel
  • Pracovní doba vozidel a strojů
  • GPS monitoring vozidel Vám zajistí dohled nad vozidlem i řidičem.

Proč vybavit vozidla systémem pro sledování vozidel?

V současnosti se většina firem snaží hledat úspory. Většinou se jedná o snížení nákladů, které jsou pro společnost bolestné. Systém pro sledování vozidel Vám pomůže tyto úspory najít v oblasti, která nijak neovlivní fungování firmy. Naopak, kromě snížení nákladů na provoz vozového parku, přinese také zvýšení jeho efektivity, lepší péči o vaše zákazníky a tím také zvýšení příjmů. Komponenty uceleného systému pro sledování pohybu a monitoring vozidel dodáváme pod značkou ORBtrack

Data pro efektivní správu vozového parku

Informace, které oceníte

Cílem úspěšných firem je poskytnout maximum informací svým klientům. Trh firem je velmi bohatý a informovanost klientů je jedním z důležitých bodů, které vás mohou zvýhodnit oproti konkurenci. Přeprava nákladu, osob, půjčování vozů, ale i logistika sama o sobě, je odvětví, kde je přesnost velmi ceněna.

Dokážete klientovi sdělit, kde se nachází jeho zásilka? S naší technologií ano, budete znát nejen přesnou polohu převážejícího vozu, ale i kompletní data z vozidla. Vaše nadstandardní možnosti se mohou stát důvodem, proč vás budou potencionální klienti preferovat před ostatními poskytovateli.

Přehledné plánování

Plánování zakázek a projektů je často závislé právě na monitorování. Správné sledování vašeho vozového parku vám umožní snadné plánování dalších cest. Čím větší vozový park spravujete, tím těžší je udržovat stálý přehled nad všemi vozy, vaše práce se může stát chaotickou a může vám zabírat více času. S naším monitoringem máte všechna data dispozici na jednom místě a už se vám nestane, že byste ztratili přehled nad svými zakázkami.

Výhody pořízení

Kromě zmíněných výhod znamená GPS monitoring vozidel také snížení administrativní zátěže. Společnosti, které naší technologie nevyužívají, musí využívat většího množství pracovníků, kteří mají vozy na starost. Sledování vozidel zajistí přehlednost a v případě nečekaných obtíží zajistí možnost efektivně zareagovat a problém rychle odstranit. Moderní společnosti již GPS sledování vozidel využívají, služba jim ušetřila mnoho nákladů, zpřehlednila jejich práci a ubrala jim starostí. Pokud se chcete rovněž zařadit mezi moderní společnosti, inovujte svojí firmu o technologii, která se vám stane vítaným přínosem.

Realizace

Naše společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC realizovala mnoho projektů, at' už ohledně gps sledování vozidel nebo monitoringu, či jiných služeb, které nabízíme. Díky kterým, jsou naši stávající i noví klienti mile spokojeni s naší prací. Naše úsilí uspokojit vaše požadavky je pro nás na prvním místě. Spokojení klienti dělají dobrou pověst firmy, na čemž si mi zakládáme. Naše realizace jsou toho důkazem. Nebojte se přijít k nám.